Turnaj V Praze

15.02.2016 15:05

Fotbalová Praha

 

12-14.2.2016  Fotbalový výlet na turnaj do hlavního města.

 

Zašovská mladší přípravka spolu s fanoušky v podobě rodičů jela zkusit dobýt Prahu. Odjezd jsme naplánovali na 16:07 v pátek a do Prahy jsme dorazili 20:37. Přesun na ubytovnu U Bubeníčků jsme se rozhodli jít pěšky přes Václavské náměstí, vyfotili jsme se u svatého Václava a pokračovali až k Bubeníčkům. Ubytovali jsme se a někteří šli vyzkoušet Plzeňské pivo s tanku. Ráno přesun do haly na Zličíně kde nás čekalo velké fotbalové klání.

1.       Turnaj Praha Zličín 13.2.:

Zašová                    -    FA J.Novotného        3:0

FA AZ Praha            -   Zašová                       2:0

Zašová                     -   Sokol Stodůlky          5:1

O umístění:

Zašová                     -    Zbraslav                    3:0

Finále:

Zašová                     -    FA AZ Praha              0:0 (1:2) na penalty

 

Góly: Robert 5, Tobík 2, Sebík 2, Čudl 1, Tom 1+1 penalta

Celý turnaj byl pro všechny velkou zkouškou nervů a zasloužená stříbrná medaile nás ujistila, že v Zašové se fotbal hrát prostě umí a po finále s Fotbalovou Akademií Praha 0:0 a prohrou na penalty jsme s velkou pýchou přebírali stříbrné medaile a navíc cenu za nejlepšího hráče pro brankáře Šimona Benu. Po osprchování následoval  přesun k Bubeníčkům, převlečení a slíbený mekáč. (mcdonalds) Poté následoval volný program a nepovinná návštěva Petřínského zrcadlového bludiště samozřejmě pěšky na Petřín (lanová dráha v opravě). Z Petřína na Pražský hrad, Malou stranu a zámeckými schody zpátky k Bubeníčkům. Večer někteří navštívili vyhlášené místní resturace U Fleků, U Zlatého Tygra, U Švejka další kilometry v nohách. V neděli ráno nás čekal doplňkový turnaj v Radlicích.

2.       Turnaj Praha Radlice 14.2.:

Zasová                 -             Vyšehrad          5: 0

Motorlet A            -             Zasová              8:1

Zasová                 -             Uhelné sklady   3:0

O umístění:

Zašová                 -             Bílá Hora   2:4 

O 3-4 místo:

Motorlet B          -               Zašová  3:2

Góly: Robert 9, Štěpán 1, Sebík 1, Čudl 1, Tom 1

Hřiště v Radlicích nám moc nepasovalo, bylo menší a navíc se na jedné půlce hrálo o stěnu což naši kluci mají  zakázané. Po sobotním namáhavém dni nám v neděli kluci předvedli krásný výkon a maličko nás může mrzet pouze poslední zápas s Motorlet B kde  kluci v začátku hry maličko vypustili a dostali tři rychlé góly  dotáhli to na tři dva  ale i přesto že padlo více  jak dvacet střel na soupeřovu bránu nám tam ten třetí už nespadl. Za bouřlivého potlesku jsme přebírali cenu za čtvrté místo Robert Koňařík  dostal cenu za nejlepšího hráče turnaje a rozloučili se zpěvem směrem k našim fanoušků. Rychlý přesun na Hlavní nádraží a hurá zpátky domů. Odjezd 15:24 z Prahy návrat v 19:00 Zašová.