ENZI CUP

22.02.2016 13:41

ENZI CUP

 

Mladší přípravka ročník 2007 v Zašové pořádala další ze série turnajů tentokrát pod názvem ENZI CUP. Společnost  ENZI se postarala o krásné ceny a byla patronem celého turnaje. Hlavní poděkování platí jednateli společnosti ENZI Jirkovi Nejedlému našemu spolutrenérovi, kamarádovi a aktivnímu realizátorovi akcí mladší přípravky.

21,2,2016 proběhl již zmíněný fotbalový mač, kterého se zúčastnilo osm týmů. Vzhledem k tomu že se potýkáme stále s velkou apsencí  díky chřipkové viróze a nastoupili jsme pouze v sedmi hráčích, z toho byli tři kluci ročník 2008, nečekali jsme žádné velké překvapení. V sestavě nám navíc chyběl Robert Koňařík, který bývá tahounem našich turnajů a tak se s tím kluci museli porvat sami. Výsledek byl ohromující, pět zápasů po sobě jsme nedali soupeřům šanci a prohra s Brnem a Novým Jičínem už bylo nad naše fyzické síly. Krásné a zasloužené třetí místo byl pro nás obrovský úspěch. Už se těšíme na Rivala  Nový Jičín s kterým máme bilanci v letošní zimní sezóně  NJ, Zašová 2:1 další setkání s ním bude 3,4,2016 ve slovenské Korni.

Zašová  :             Rožnov p.R        2:0

Zašová  :             Valašští ogaři    3:0

Zašová  :             Chvalčov            1:0

Zašová  :             Vidče                  2:1

Zašová  :             SK Zlín                 3:1

Zašová  :             Svratka Brno     1:2

Zašová  :             FK Nový Jičín     0:1

Celkově 15 bodů            :             Skóre 12:5

3. místo

Sestava a Góly: Sebastian Salomon 7, Tobiáš Nejedlý 2, Michal Dobrozemský 3 Tom Golasovský, Vilém Skalka, Dominik Krůpa, Šimon Béna